Dbamy o swoich pacjentów

Przychodnia przyjazna pacjentom


Szeroka baza medycyny diagnostycznej (EKG, audiogram, badanie pola widzenia, spirometria, RTG,badanie widzenia zmierzchowego i zjawiska olśnienia, badanie stereometryczne, badania diagnostyczne laboratoryjne) oraz wysoce wykwalifikowany personel medyczny (lekarze medycyny pracy – uprawnieni do badań profilaktycznych, lekarze specjaliści) gwarantują uzyskanie stojącej na wysokim poziomie usługi. Dzięki Systemowi zarządzania ISO 9001:2015 oraz wewnętrznym procedurom usprawniającym obsługę pacjentów, możemy zapewnić komfortowe wizyty u lekarzy specjalistów, bez zbędnego oczekiwania w kolejkach.

W strukturze Przychodni Romet znajdują się następujące Poradnie:

 • ogólna- POZ- kontrakt z NFZ
 • stomatologiczna- kontrakt z NFZ
 • otolaryngologiczna- kontrakt z NFZ
 • neurologiczna
 • okulistyczna
 • gabinet zabiegowy z punktem szczepień
 • pracownia psychotechniczna
 • pracownia fizjoterapii

Przychodnia przyjazna pracodawcom


Od początku działania przychodni kładziemy nacisk na sprawną i profesjonalną obsługę firm w zakresie Medycyny Pracy. Dzięki wypracowanym wewnętrznym schematom postępowania, przeprowadzamy badania profilaktyczne dla pracowników w jeden dzień. Jako Centrum medycyny pracy Bydgoszcz oferujemy konsultacje specjalistyczne w zakresie:

 • okulistyki
 • laryngologii
 • neurologii
 • medycyny diagnostycznej
 • badań psychotechnicznych

Nasz zakład medycyny pracy w Bydgoszczy posiadając doświadczenie w dziedzinie medycyny pracy oraz odpowiednią kadrę medyczną pracującą z wykorzystaniem szerokiej bazy sprzętowej, jest przygotowany do świadczenia kompleksowych usług obejmując swym działaniem całą szeroko rozumianą profilaktykę, a więc wykonywanie badań profilaktycznych, orzecznictwo lekarskie, monitorowanie stanu zdrowia pracowników, udział w pracach komisji BHP.

Dowiedz się więcej

Pomaganie naszym pacjentom w podtrzymaniu i przywróceniu zdrowia poprzez świadczenie usług podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej.

Zapewnienie profesjonalnych działań profilaktycznych i rehabilitacyjnych przy użyciu najnowszej wiedzy z zakresu medycyny.

Zapewnienie opieki pacjentom przewlekle chorym o poważnym lub niekorzystnym rokowaniu i w stanach terminalnych.

W naszej Przychodni w trosce o kompleksowość świadczeń nasi pacjenci mogą korzystać z usług lekarzy rodzinnych, internistów, pielęgniarek i położnych. Każdy pacjent ma prawo wyboru swojego lekarza prowadzącego.Aby dokonać wyboru lekarza pielęgniarki lub położnej należy wypełnić DEKLARACJĘ WYBORU i dostarczyć ją osobiście lub pocztą tradycyjną do Rejestracji przychodni.

Należy pamiętać, że każdy pacjent ma prawo do dwukrotnej bezpłatnej zmiany lekarza prowadzącego/pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej w danym roku kalendarzowym.

Trzecia i każda następna zmiana skutkuje nałożeniem opłaty przez NFZ na Pacjenta. Opłata wynosi 80 zł i należy ją wpłacić na konto oddziału NFZ.

Nasz zgrany zespół chętnie poświęca czas na aktywność fizyczną. Po wielu godzinach w pracy, jest to wręcz konieczność w kontekście zachowania zdrowia.

Systematycznie bierzemy udział w zawodach biegowych oraz triathlonowych, na których wystawiamy własną drużynę reprezentującą przychodnię.

Regularna aktywność fizyczna pomaga zachować zdrowie, wydłuża życie, pomaga walczyć ze stresem oraz ułatwia ogólną organizację dnia.

15824

zadowolonych klientów

573985

wykonanych badań

45

lat doświadczenia

26

specjalistów

Nasz zespół

Lekarze zatrudnieni w Przychodni Romet, oprócz doraźnej opieki kładą duży nacisk na profilaktykę oraz propagowanie zdrowego stylu życia.

Jako ośrodek medycyny pracy w Bydgoszczy staramy się także stworzyć przyjemną atmosferę oraz zminimalizować stres towarzyszący wizytom u lekarza. Przyjazny stosunek do pacjentów nie jest przypadkowy, ponieważ Przychodnia Romet już na etapie poszukiwania lekarzy i pielęgniarek, obok wysokich kwalifikacji zawodowych, zwraca uwagę na umiejętność tworzenia więzi z pacjentem, poświęcania maksymalnej uwagi jemu i jego problemom. Dzięki tak postawionym wymaganiom mogliśmy połączyć nowoczesność z doświadczeniem i zapewnić naszym Pacjentom kompleksowe leczenie oraz profesjonalną opiekę lekarską i pielęgniarską. Na miejscu mogą Państwo skorzystać z porad specjalistów, usług pielęgniarek środowiskowo-rodzinnych, położnych, wykonać badania ekg, usg czy badania laboratoryjne w szerokim zakresie oraz przeprowadzić szczepienia ochronne. Badania profilaktycznebadania okresowe oraz badania pracowników – to wszystko wykonasz w naszym ośrodku medycyny pracy w Bydgoszczy! Stale podnosimy jakość świadczonych usług oraz dbamy o to, by nasi Pacjenci mieli poczucie bezpieczeństwa i zaufanie do personelu medycznego.